O nás - CHEPING spol. s r.o.

Jsme úspěšná česká firma v oblasti svařování, soustružení a frézování

Naše společnost CHEPING spol. s r.o. patří k předním firmám v oboru kovovýroby.

Na začátku našeho podnikání byla spolupráce s firmou PRAGA Louny a.s., která začala v roce 2001. Působili jsme v oblasti zajišťování výroby jejich zakázek konkrétně v oblasti kovoobrábění na mechanicky a číslicově ovládaných strojích. Výroba byla zaměřena především na součástky automobilového průmyslu pro tuzemské i zahraniční partnery. V roce 2004 jsme založili společnost CHEPING spol. s r.o. Od roku 2005 jsme se začali velmi úspěšně rozvíjet a navyšovali počet našich zaměstnanců. Poskytujeme profesionální služby a spolupracujeme s celou řadou dalších renomovaných firem, které působí ve strojírenském oboru.

010

Mezi naše hlavní činnosti patří výroba ocelových konstrukcí, svařování a sestavování větších technologických celků, renovace (navařování)soustruženífrézování, vrtání a řezání – dělení materiálu. 

V současné době se také zaměřujeme na zakázkovou výrobu dle výkresové dokumentace, frézování, servisní práce nebo výrobu konstrukčních prvků.

cheping

Především klademe důraz na spokojené zákazníky, kteří se k nám budou s důvěrou vracet. Zaměstnáváme pouze zkušené odborníky, kteří patří mezi profesionály ve svém oboru. Zaměstnancům platíme pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Naše firma je pojištěna na obecnou odpovědnost a odpovědnost za škodu způsobenou vadou výrobku do výše 7 000 000,- Kč. Dále máme ISO 9001.

Máte zájem o naše profesionální služby? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím vyplněného kontaktního formuláře.

Přesvědčte se o naší kvalitní práci a profesionálním přístupu sami. Objednejte si naše služby ještě dnes. Spolehněte se na odborníky.

Působíme po celé České republice. Specializujeme se na Ústecký kraj a Prahu.

Pokud nás chcete najít na internetu, stačí zadat klíčová slova výroba ocelových konstrukcí Ústecký kraj, renovace kol, soustružení, soustružnické práce Ústí nebo kovovýroba Ústí.

Za celou dobu našeho působení na českém trhu jsme úspěšně zrealizovali mnoho zakázek viz reference.

Společnost CHEPING spol. s r.o. – váš partner ve strojírenství!

Top