Výroba ocelových konstrukcí - CHEPING spol. s r.o.

Naše společnost CHEPING spol. s r.o. poskytujme kvalitní služby spojené s výrobou ocelových konstrukcí.

Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli kvalitních materiálů. Používáme nejmodernější technologické postupy a disponujeme špičkovými stroji a nářadím. Na všechny provedené práce a výrobky poskytujeme záruku. Vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům a přáním našich zákazníků. Ke všem přistupujeme individuálně a nabízíme možnosti konzultací.

Na základě dohody se zákazníkem zajišťujeme výrobu, kompletní dodávku a montáž ocelových konstrukcí včetně provedení povrchové úpravy. Jedná se o základovou a vrchní barvu. Dále nabízíme úpravu žárovým zinkováním pro zvýšení odolnosti proti korozi. Jsme schopni zrealizovat také specifické, nestandardní a atypické ocelové konstrukce.

Zajistíme pro vás nejen výrobu ocelových konstrukcí pro zastřešení a přístřešky, ale samozřejmě nabízíme také výrobu vybavení, jako jsou např. zábradlí, schodiště, kryty nebo poklopy.

Ocelové konstrukce jsou v dnešní době účinným a rychlým řešením výstavby různých typů přístřešku a zastřešení. Dají se využít nejen v průmyslu např. ve výrobních halách, skladech a dalších průmyslových objektech, ale také jako garáže, jízdárny nebo tenisové haly.

Nabízíme kvalitní služby spojené s výrobou ocelových konstrukcí, jako jsou:

Top