Naše služby - CHEPING spol. s r.o.

Poskytujeme kvalitní a profesionální služby v oblasti kovovýroby.

V současné době se společnost CHEPING spol. s r.o. zaměřuje na zakázkovou výrobu dle výkresové dokumentace, frézování, servisní práce nebo výrobu konstrukčních prvků.

Patříme ke špičkám mezi firmami, které podnikají na českém trhu v oboru strojírenství. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, precizně provedenou práci a co nejkratší možné termíny realizace zakázek. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům. Součástí našich služeb je také poradenství a konzultační činnost. Neváhejte nás oslovit ještě dnes. Jsme tady pro vás.

Společnost CHEPING spol. s r.o. se orientuje na výrobu ocelových konstrukcísvařování a sestavování větších technologických celků, renovace (navařování), soustružení, frézování, vrtání a řezání – dělení materiálu.

Na internetu nás naleznete po zadání klíčových slov zakázková výroba dle výkresové dokumentace, frézování, servisní práce nebo výroba konstrukčních prvků.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací, a proto klademe velký důraz na kvalitu naší práce. Jsme si vědomi toho, že práce v silném konkurenčním prostředí vyžaduje zodpovědný profesionální přístup a vysokou kvalitu práce, která nám zaručí spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů.

Nabízíme odbornost, profesionalitu a dodržování sjednaných termínů. Rozhodněte se pro CHEPING spol. s r.o. Tým našich odborníků vám dokáže, že patříme k nejlepším.  Vyplňte náš poptávkový formulář. Co nejdříve si s vámi sjednáme osobní schůzku.

Máte nějaký konkrétní dotaz nebo se potřebujte poradit? Zavolejte nám nebo napište e-mail. 

Top